Zakázková výroba nábytku - Žamberk
Výroba nábytku - Otakar Jirků

www.mj-studio.cz

Nábytek pro ordinace, kanceláře ...

Přesně na míru vyrábíme vybavení ordinací, kanceláří, zdravotních zařízení, lékáren a dalších objektů. Velmi praktické jsou kartotéky na míru, multifunkční stoly, regály, uzamykatelné skříně, pohodlná křesla či pohovky. Rádi a ochotně vám poradíme a společně najdeme ideální řešení. Přijedeme, zdarma vaši poptávku naceníme, nábytek a vybavení vyrobíme, dovezeme a pečlivě namontujeme. Sídlo firmy i výrobna je v Žamberku, zakázky realizujeme po celé republice. Kontaktujte nás!

Nábytek přesně na míru

Nemusíte složitě hledat vhodné vybavení, nemusíte dělat kompromisy. Nechte si vyrobit vše potřebné přesně na míru. Vyrobíme vám nábytek, který bude mít i různé praktické doplňky a vychytávky. Nejčastěji vyrábíme nábytek z kvalitního českého dřeva, ale pracujeme i s dalšími materiály. Zaměstnáváme zručné a spolehlivé řemeslníky a za veškeré naše výrobky ručíme svým dobrým jménem. Níže můžete vidět fotogalerii ordinací, lékáren aj., které jsme už vybavili.

Kontaktujte nás a navštivte naše nové kuchyňské a bytové studio v Žamberku. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci!

Nábytek pro ordinace Kartotéky Stoly do ordinací Regály Multifunkční stoly Pohodlna křesla Uzamykatelné skříňky

 

Novinky

 

NAŠE KUCHYŇSKÉ STUDIO NEMÁ STANDARTNÍ OTEVÍRACÍ DOBU.

JE OTEVŘENO VŽDY POUZE PO DOHODĚ NA TELEFONU 777 743 664

NA ADRESE ČSA. 447, ŽAMBERK. (U BILLY)

Udělejte si radost novým nábytkem. Na míru vašim představám vyrobíme bytový, kancelářský, kuchyňský, koupelnový nebo třeba dětský nábytek.

Zakázkovou výrobu nábytku provádíme s důrazem na vysokou kvalitu.

NAJDETE NÁS TAKÉ NA FACEBOOKU.

www.facebook.com/MJ-Studio-173010629549211/

Kontakt

MJ-Studio

Marcel Jirků

ČSA 447, 56401 Žamberk

IČ: 88723216 DIČ: CZ8012253667

e-mail: info@mj-studio.cz

mobil: +420 777 743 664