Zakázková výroba nábytku - Žamberk
Výroba nábytku - Otakar Jirků

www.mj-studio.cz

Nábytek pro interiéry prodejen

Na zakázku vám vyrobíme nábytek a vybavení pro interiéry vašich prodejen. Přesně na míru vás vybavíme pulty, regály, stoly, skříňky, police a mnohé další dle vašich představ. Nábytek vyrábíme nejen pro prodejny, ale také pro různé obchody, lékárny, kadeřnictví či autosalóny. Naše firma má výrobnu a sídlo v Žamberku na Orlicku, nábytek však vyrábíme pro zákazníky z celé republiky. Vybavení vašeho interiéru vám vyrobíme, přivezeme a odborně namontujeme. Kontaktujte nás!

Nábytek přesně na míru

Nemusíte složitě hledat vhodné vybavení, nemusíte dělat kompromisy. Nechte si vyrobit vše potřebné přesně na míru. Včetně různých praktických doplňků a vychytávek. Nejčastěji vyrábíme nábytek z kvalitního českého dřeva, ale pracujeme i s dalšími materiály. Zaměstnáváme zručné a spolehlivé řemeslníky a za veškeré naše výrobky ručíme svým dobrým jménem. Níže můžete vidět fotogalerii interiérů prodejen, které jsme už vybavili.

Kontaktujte nás a navštivte naše nové kuchyňské a bytové studio v Žamberku. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci!
 

Nábytek pro interiéry prodejen Vybavení pro interiéry prodejen Pulty Regály Stoly Skříňky Police Nábytek pro obchody, lékárny, kadeřnictví či autosalóny

Novinky

 

NAŠE KUCHYŇSKÉ STUDIO NEMÁ STANDARTNÍ OTEVÍRACÍ DOBU.

JE OTEVŘENO VŽDY POUZE PO DOHODĚ NA TELEFONU 777 743 664

NA ADRESE ČSA. 447, ŽAMBERK. (U BILLY)

Udělejte si radost novým nábytkem. Na míru vašim představám vyrobíme bytový, kancelářský, kuchyňský, koupelnový nebo třeba dětský nábytek.

Zakázkovou výrobu nábytku provádíme s důrazem na vysokou kvalitu.

NAJDETE NÁS TAKÉ NA FACEBOOKU.

www.facebook.com/MJ-Studio-173010629549211/

Kontakt

MJ-Studio

Marcel Jirků

ČSA 447, 56401 Žamberk

IČ: 88723216 DIČ: CZ8012253667

e-mail: info@mj-studio.cz

mobil: +420 777 743 664