Zakázková výroba nábytku - Žamberk
Výroba nábytku - Otakar Jirků

www.mj-studio.cz

Nábytek pro kuchyně

Firma Marcel Jirků vyrábí kuchyňský nábytek přesně na míru. Specializujeme se na dřevěný nábytek, ale používáme i další materiály. Poradíme vám i s výběrem kvalitních kuchyňských spotřebičů od osvědčených výrobců. Kuchyňský nábytek vám sami vyrobíme, dovezeme a zajistíme jeho montáž. Sami vyrábíme také kancelářský nábytek, skříně a regály, nábytek pro obývací pokoje, koupelny, ložnice, interiéry prodejen i originální dětský nábytek. Sídlíme v Žamberku, nábytek vám však dovezeme kamkoliv v ČR.

Kuchyňské linky na míru, vestavěné spotřebiče

Máte jasnou představu, jak si chcete uspořádat svou kuchyni? Vyrobíme vám kuchyňský nábytek přesně dle vašich potřeb, klasický či atypický nábytek, kuchyňské linky na míru, doporučíme kvalitní vestavěné spotřebiče. Rádi vám také s návrhem kuchyně pomůžeme. Co takhle nechat si vyrobit kuchyňský bar, který přirozeně oddělí kuchyňskou část od jídelny? Máte-li vlastní nápady, pomůžeme vám je zrealizovat, abyste se ve své kuchyni cítili co nejlépe.

Kuchyňské studio – návrhy kuchyní

Samotné výrobě kuchyňského nábytku předchází přesná představa, nápad, vize ... v podstatě se jedná o originální projekt. Rádi a ochotně společně s vámi ideální kuchyni navrhneme, vyrobíme veškerý nábytek, dovezeme ho a namontujeme. Poradíme vám také s optimálním výběrem materiálů, vnitřního vybavení a různých doplňků, dokonce i kování. Budete-li mít zájem, vytvoříme vám také grafický návrh uspořádání vaší nové kuchyně v elektronické podobě.

Pro kuchyně vyrábíme kompletní kuchyňské linky, pracovní desky, jídelní stoly, židle, bary a barové stoličky a jiný kuchyňský nábytek.

Kontaktujte nás, přijedeme, domluvíme se na podmínkách, vaši kuchyni zaměříme, navrhneme nové uspořádání a obratem zdarma naceníme vaši poptávku. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci!

Pro galerii kuchyní klikněte zde.

 

Novinky

 

NAŠE KUCHYŇSKÉ STUDIO NEMÁ STANDARTNÍ OTEVÍRACÍ DOBU.

JE OTEVŘENO VŽDY POUZE PO DOHODĚ NA TELEFONU 777 743 664

NA ADRESE ČSA. 447, ŽAMBERK. (U BILLY)

Udělejte si radost novým nábytkem. Na míru vašim představám vyrobíme bytový, kancelářský, kuchyňský, koupelnový nebo třeba dětský nábytek.

Zakázkovou výrobu nábytku provádíme s důrazem na vysokou kvalitu.

NAJDETE NÁS TAKÉ NA FACEBOOKU.

www.facebook.com/MJ-Studio-173010629549211/

Kontakt

MJ-Studio

Marcel Jirků

ČSA 447, 56401 Žamberk

IČ: 88723216 DIČ: CZ8012253667

e-mail: info@mj-studio.cz

mobil: +420 777 743 664